Wyjątkowy wywiad z Vendettą

0
370
Wyjątkowy wywiad z Vendettą
Źródło: Materiały prasowe

Witamy wszystkich wiernych fanów i miłośników disco-polo and dance. Dzisiaj mam ogromną przyjemność zaprezentowania Wam zespół, który jest twórcą takich hitów jak min: „Ukradnę Cię„, „Nasz Raj„, „Na Spontanie

Goszcze dzisiaj wokalistkę zespołu Karolinę zespołu Vendetta.

Paweł – Możesz na samym początku wyjaśnić skąd wzięła się nazwa zespołu Vendetta? Bo przyznasz, że to brzmi dość intrygująco.

Karolina – Nazwa zespołu dotyczy mojego życia prywatnego i pozwól, że na razie niech pozostanie to tajemnicą.

Paweł – A jak w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z zespołem?

Karolina – Zabawna historia. Łukasz szukał wokalisty do składu…a znalazł mnie. I tak już zostało. 🙂

Paweł – Jakie zespół ma plany na najbliższą przyszłość?

Karolina – Przede wszystkim muzyka bo to jest dla nas w tej chwili najważniejsze.

Paweł – Wiele zespołów, które rozpoczyna swoją muzyczną drogę marzy o wydaniu swojego debiutanckiego albumu. A jak to jest z Wami? Też przykładacie do tego większą wagę?

Karolina – To prawda, ale my się nie skupiamy na chęci wydania własnej płyty. Może dziwnie to zabrzmi, ale nam w zupełności wystarczają płyty reklamowe, które rozdajemy naszym fanom podczas koncertów. Płyta to efekt spinający pewną cześć działalności, kończący pewien etap. My nie mamy na chwile obecną ciśnienia na takie wydawnictwo. Powtarzam – na chwile obecną 🙂

Paweł – Wiele zespołów, które zaczynają swoją muzyczną drogę i zaczynają pokazywać się na różnych występach, koncertach z czasem stają się rozpoznawalni. A jak to jest w Waszym przypadku? Czy sława już Was dotyczy?

Karolina – Sława to za mocno określenie, ale tak. W województwie podlaskim gdzie dużo występujemy to odczuwamy pewną rozpoznawalność. To bardzo miłe 🙂

Paweł – Porozmawiajmy o składzie Waszej formacji. Od samego początku był w takiej osobowej formie jaki jest teraz?

Karolina – Nie. Zespół to „żywy” organizm, który co jakiś czas przechodzi metamorfozy, zmiany. Tak też jest i u nas. Łukasz i ja to, używając Twojego porównania, stała osobowa forma zespołu. Reszta ekipy np. tancerze są zmienni.

Paweł – Działacie już dłuższy czas. Jak w tym czasie ewaluowała Wasza muzyka?

Karolina – Wydaje mi się, że muzyka przez nas grana ewaluowała razem z nami 🙂 Zaczęliśmy od disco-polo by z czasem przejść na styl dancowy.

Paweł – Jaki jest podział ról w zespole? Tzn. kto odpowiada za warstwę muzyczną, a kto za wokal itp.?

Karolina – Tutaj nie było zbytniego problemu. Łukasz to gość, który odpowiedzialny jest za warstwę instrumentalną, a ja za wokal i choreografie.

Wyjątkowy wywiad z Vendettą
Źródło: Materiały prasowe

Paweł – Rozumiem. Wiele młodych scenicznie zespołów, jakkolwiek dosadnie by to nie zabrzmiało,boryka się z tematem studia i je wynajmują by nagrywać tam swoje produkcje. A jak jest w Waszym przypadku?

Karolina – Posiadanie własnego studia to niewątpliwie komfort pracy, ale też powoduje, że wiedząc, że studio jest w drugim pokoju to nie rzadko przekłada się nagranie na kolejne dni bo zdaje sobie sprawę z tego, że studyjnie jest samowystarczalny i w każdej chwili bez względu na porę dnia czy nocy może zrobić nagranie. W momencie wynajmu takiego studia gdzie płaci się już konkretne pieniądze to trzeba zachować terminy wcześniej ustalone ze studiem na sesje. To motywuje do pracy. Wiec wynajmujemy studio 🙂

Paweł – To prawda. Tak na zakończenie to czego można Wam życzyć jako zespołowi?

Karolina – Hmm. Zadałeś trudne pytanie 🙂  Przede wszystkim dużo koncertów, wspaniałej publiczności… no i dużo koncertów 🙂

Paweł – Tego Wam życzę i mam nadzieje, że spotkamy się ponownie by porozmawiać o tym co wydarzyło się pomiędzy dzisiejszym wywiadem, a kolejnym.

Karolina – Z największą przyjemnością.

Paweł – Dziękuję za rozmowę.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here