NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?

Do sieci trafił nowy teledysk grupy Weekend - "Moje miasto nigdy nie śpi".

- Reklama -

0 1 147

- Reklama -

To pierwszy klip zrealizowany po oszałamiającym sukcesie przeboju „Ona tańczy dla mnie” (ponad 52 mln odtworzeń).

„Sądzę, że nie jesteśmy zespołem jednego utworu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nie wiem, jak ludzie nas odbiorą, co się wydarzy po ‚Ona tańczy dla mnie'” – mówił wokalista Radek Liszewski w programie „Dzień Dobry TVN”, który towarzyszył mu na planie teledysku.

„Nie czuję takiego ciśnienia, że ja muszę. Naprawdę robię to, bo chcę, bo lubię, bo to moje życie i pasja” – podkreśla lider grupy Weekend.

Za realizację teledysku odpowiada Tomasz Bulenda z Respect Media, która ma na koncie klipy dla innych gwiazd nurtu disco polo, jak m.in. Masters, Etna, Milano, Selekt, Servis, Spike, Chanel i Jorrgus. Z Weekendem pracowali wcześniej przy teledysku „Jesteś zajebista”.

„Moje miasto nigdy nie śpi / Tak jak ty i ja / Moje miasto lubi grzeszyć / W ciemną noc i za dnia” – śpiewa Radek Liszewski (autor muzyki i tekstu), a w wypasionej limuzynie towarzyszy mu kilka skąpo ubranych dziewczyn.

Klip do piosenki „Moje miasto nigdy nie śpi” nakręcono w Katowicach (sceny w wieżowcu Altus) i w Warszawie, choć Radek Liszewski pochodzi z Sejn.

„Spore te budynki w Sejnach :)”, „To w Białymstoku? czy w Sejnach? Nieźle się powodzi w tej Polsce C” – śmieją się niektórzy internauci.

Część komentujących zauważą, że choć klip „Moje miasto nigdy nie śpi” został zrealizowany z większym, niż „Ona tańczy dla mnie” rozmachem, to jednak nie przebije popularności tego przeboju.

„Niestety, ale to jest słabe. Dwóch poprzednich hitów nic nie pobije. Ale teledysk zaje***ty” – napisał jeden z internautów.

„Lubię posłuchać Weekend. ‚Ona tańczy dla mnie’ słuchałem z 500 razy, ‚Za każdą chwilę z tobą’ czy ‚Ona i on’ są zaje***te, ale to jest jakimś niewypałem. Sorry Radek” – to kolejny wpis w podobnym tonie.

Obecnie grupa Weekend przebywa w USA, gdzie daje serię koncertów w tamtejszych klubach.

Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?
Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Radosław Liszewski: Nie pamiętam sylwestra, żebym był w domu
Źródło Interia.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.