Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?

0
1058
Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?
Radek Liszewski (Weekend) na scenie - fot. Marek Barczyński

Do sieci trafił nowy teledysk grupy Weekend – „Moje miasto nigdy nie śpi”.

To pierwszy klip zrealizowany po oszałamiającym sukcesie przeboju „Ona tańczy dla mnie” (ponad 52 mln odtworzeń).

„Sądzę, że nie jesteśmy zespołem jednego utworu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Nie wiem, jak ludzie nas odbiorą, co się wydarzy po ‚Ona tańczy dla mnie'” – mówił wokalista Radek Liszewski w programie „Dzień Dobry TVN”, który towarzyszył mu na planie teledysku.

„Nie czuję takiego ciśnienia, że ja muszę. Naprawdę robię to, bo chcę, bo lubię, bo to moje życie i pasja” – podkreśla lider grupy Weekend.

Za realizację teledysku odpowiada Tomasz Bulenda z Respect Media, która ma na koncie klipy dla innych gwiazd nurtu disco polo, jak m.in. Masters, Etna, Milano, Selekt, Servis, Spike, Chanel i Jorrgus. Z Weekendem pracowali wcześniej przy teledysku „Jesteś zajebista”.

„Moje miasto nigdy nie śpi / Tak jak ty i ja / Moje miasto lubi grzeszyć / W ciemną noc i za dnia” – śpiewa Radek Liszewski (autor muzyki i tekstu), a w wypasionej limuzynie towarzyszy mu kilka skąpo ubranych dziewczyn.

Klip do piosenki „Moje miasto nigdy nie śpi” nakręcono w Katowicach (sceny w wieżowcu Altus) i w Warszawie, choć Radek Liszewski pochodzi z Sejn.

„Spore te budynki w Sejnach :)”, „To w Białymstoku? czy w Sejnach? Nieźle się powodzi w tej Polsce C” – śmieją się niektórzy internauci.

Część komentujących zauważą, że choć klip „Moje miasto nigdy nie śpi” został zrealizowany z większym, niż „Ona tańczy dla mnie” rozmachem, to jednak nie przebije popularności tego przeboju.

„Niestety, ale to jest słabe. Dwóch poprzednich hitów nic nie pobije. Ale teledysk zaje***ty” – napisał jeden z internautów.

„Lubię posłuchać Weekend. ‚Ona tańczy dla mnie’ słuchałem z 500 razy, ‚Za każdą chwilę z tobą’ czy ‚Ona i on’ są zaje***te, ale to jest jakimś niewypałem. Sorry Radek” – to kolejny wpis w podobnym tonie.

Obecnie grupa Weekend przebywa w USA, gdzie daje serię koncertów w tamtejszych klubach.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here