TOP Disco Polo TV – Pierwsza Telewizja z Disco Polo na YouTube

1
358
TOP Disco Polo TV - Pierwsza Telewizja z Disco Polo na YouTube
TOP Disco Polo TV - Pierwsza Telewizja z Disco Polo na YouTube

Ostatnie miesiące przyniosły znaczny wzrost popularności YouTube jako największej platformy streamingowej. W odpowiedzi na aktualny trend usługa „Wydarzenie na żywo” była chętnie wykorzystywana m.in. do nadawania muzyki w formie radio odsłuchów.

Firma Dwaem Media Group poszła o krok dalej realizując projekt pierwszej w Polsce „telewizji na żywo” nadającej 24/7 muzykę disco polo.

Na kanale TOP DISCO POLO TV zobaczycie teledyski i posłuchacie najgorętszych hitów zespołów takich jak: After Party, Camasutra, Mig, Spontan, Freaky Boys, Markus P, D-Bomb, Pudzian Band, Gonti, Shantel, Casandra, Ruda, Hello, Defis, Jumper, Format Factory, Music Zone Pro, Slavers, Start, Focus, Black And White, Alfa Boys, Bbx, Vancouver, Best, Popcorn, News, Mikayla, Calibra, The Lovers, Malibu, Veegas, Lider Dance, Alster, Top One, Dennis, Toporki, Zajefajni, Boys, Wanta, Tigers, Marcin Miller, Gentlema’s, Arek Kopaczewski, The Brothers, LIVE, Sonic, Kassada, Grupa Marcus, Tercet Egzotyczny, Mariusz Sobczyk, ARQ, Danielo, Creative, Gesek, Quest, Heidfeld, Active, Pilage, Ego, M-POWER, Endrju, Red Queen, Vinez, The Folkrockers, Martess, Nokaut, Zibo, Keiti, Avangarde, Rozrabiaki, Jacek Gwiazda, Sandra Lewandowska, Sennsi, Niuans, Maykel.

1 KOMENTARZ

  1. Żyjemy w takich czasach, że jak piszą, że pierwszy to nie znaczy, że pierwszy. Osobiście znam kilka kanałów na YouTube co już od dawna mają TV z Disco Polo. Ale może to tak jak z nazwą Największy portal nie znaczy, że jest największy. I jak pisanie o kupowaniu lajków, a samemu się kupuje, bo pod latarnią najciemniej. Pozdrawiam ten największy portal co nie kupuje lajków 🙂 i ma naturalny przyrost ludzi na FB. A swoją drogą to dziwne że w ciągu 24 godzin jest tam przyrost około 1 tys ludzi. Tego pozazdrościłby nie jeden artysta.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here