Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód?! Szokujące doniesienia!

0
Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód! Szokujące doniesienia!
Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód! Szokujące doniesienia!

W życiu syna Zenona Martyniuka spore zmiany. W lutym został ojcem! Na świat przyszła jego córka, która otrzymała imię Laura, choć Daniel optował za Noemi. Jednak jest coś, co przyćmiło radosne chwile…

Chodzi o rodzinny konflikt. Syn „króla disco polo” nie ukrywa, że niezbyt dogaduje się z teściową. „”Cześć, właśnie jadę do hotelu po odwiedzinach Eweliny. Oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności do jej mamy. Natomiast z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu?” – dopiekał mamie Eweliny w filmiku opublikowanym zaraz po narodzinach dziecka.

Ostatnio też nie szczędził jej gorzkiej uwagi. „Razem z Eweliną szykowaliśmy się na wspólny spacer i mieliśmy zamiar jechać albo do Warszawy, albo do Poznania, jutro będzie fajna pogoda, ale niestety mama jej zabroniła” – żalił się na InstaStory.

Mimo że ma niezbyt dobre relacje z teściową, to wydawało się, że między nim a żoną jest lepiej. Jednak z relacji naszego informatora wyłania się inny obraz… „Podobno Daniel złożył pozew rozwodowy. Tak chwali się znajomym. Zastanawia się też nad wyprowadzką z Polski, bo – mówiąc delikatnie – stracił wiarę w rodaków” – opowiada źródło Pomponika.

Myślicie, że to może być prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj