NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód?! Szokujące doniesienia!

Szokujące doniesienia naszego informatora. Z relacji wynika, że syn Zenona Martyniuka złożył pozew o rozwód! A to podobno nie koniec zaskakujących ruchów Daniela...

- Reklama -

0 211

- Reklama -

W życiu syna Zenona Martyniuka spore zmiany. W lutym został ojcem! Na świat przyszła jego córka, która otrzymała imię Laura, choć Daniel optował za Noemi. Jednak jest coś, co przyćmiło radosne chwile…

Chodzi o rodzinny konflikt. Syn „króla disco polo” nie ukrywa, że niezbyt dogaduje się z teściową. „”Cześć, właśnie jadę do hotelu po odwiedzinach Eweliny. Oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności do jej mamy. Natomiast z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu?” – dopiekał mamie Eweliny w filmiku opublikowanym zaraz po narodzinach dziecka.

Ostatnio też nie szczędził jej gorzkiej uwagi. „Razem z Eweliną szykowaliśmy się na wspólny spacer i mieliśmy zamiar jechać albo do Warszawy, albo do Poznania, jutro będzie fajna pogoda, ale niestety mama jej zabroniła” – żalił się na InstaStory.

Mimo że ma niezbyt dobre relacje z teściową, to wydawało się, że między nim a żoną jest lepiej. Jednak z relacji naszego informatora wyłania się inny obraz… „Podobno Daniel złożył pozew rozwodowy. Tak chwali się znajomym. Zastanawia się też nad wyprowadzką z Polski, bo – mówiąc delikatnie – stracił wiarę w rodaków” – opowiada źródło Pomponika.

Myślicie, że to może być prawda?

Syn Zenka Martyniuka złożył pozew o rozwód?! Szokujące doniesienia!
5 (100%) 1 głos[y]

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Zenek Martyniuk cały w nerwach! Jego żona bardzo przeżywa problemy z synem
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Tomasz Niecik - Gdzie ci herosi

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.