NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Syn Zenka Martyniuka ma już… nową dziewczynę?! Co z ciężarną żoną?

Syn Zenona Martyniuka i jego ciężarna żona Ewelina dopiero co się pobrali, a już zmagają się z poważnym małżeńskim kryzysem. Daniel nie szczędzi ukochanej gorzkich słów. A gdyby tego było mało, opublikował wideo, na którym internauci dopatrzyli się twarzy innej kobiety!

- Reklama -

0 210

- Reklama -

Od początku roku niemalże nie ma dnia bez nowych doniesień o synu Zenka Martyniuka. Daniel pokłócił się z żoną chyba na tyle ostro, że nie mieszkają już razem. Co więcej, nie szczędzi ciężarnej ukochanej słów krytyki.

Były już wpisy w mediach społecznościowych i wyznania na InstaStory poświęcone Ewelinie. Ostatnie z nich może szokować! „Gó***ara osiemnastoletnia złapała mnie na dziecko, balowała ze mną, a teraz jej wszystko nie pasuje. Wypad do swoich Russocic, gó***aro” – „pozdrawiał” żonę syn „króla disco polo”.

Z jego profilu na Instagramie można się dowiedzieć, że wyjechał w góry. Co więcej, możliwe, że towarzyszy mu… jakaś kobieta! Spostrzegawczy internauci wychwycili to na nowych nagraniach na InstaStory. Daniel opublikował wideo, na którym słyszymy muzykę i widzimy samochodowy zegar. Na jego powierzchni odbija się… twarz dziewczyny!

Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Syn Zenka Martyniuka krytykuje polską szkołę: Nie wiem, po co tam chodzić
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Tomasz Niecik - Gdzie ci herosi

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.