Startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów

0
Startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów
Startuje IV edycja Przeglądu Młodych Talentów

Już po raz czwarty spółka MARYWILSKA 44 daje zespołom oraz solistom szansę zaprezentowania się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w stolicy – IV Festiwalu Disco Polo, organizowanego z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka. Wstęp jest bezpłatny.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich publiczność pod sceną rozgrzeją topowe zespoły Disco Polo. Wśród nich: After Party, Power Play, Łobuzy, Playboys oraz grupa Piękni i Młodzi. Imprezę niezmiennie poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Przegląd Młodych Talentów MARYWILSKA 44 to konkurs, skierowany do muzyków poruszających się w nurcie disco polo. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności. W ciągu ostatnich lat konkurs zyskał dużą popularność i cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród zespołów chcących spróbować swoich sił w przeglądzie, jak i internautów – w ubiegłym roku w internetowym głosowaniu wzięło udział blisko 500 tys. osób.

Jak wziąć udział w konkursie?

Należy do dnia 28 maja 2019 roku przesłać na adres promocja@marywilska44.waw.pl plik
z nagraniem audio video z utworem muzycznym, o następujących parametrach:

  1. czas nagrania powinien być nie krótszy niż 45 sek. i nie dłuższy niż 60 sek.
  2. zalecana rozdzielczość i proporcje obrazu (do wyboru):
  • 2160p: 3840 x 2160
  • 1440p: 2560 x 1440
  • 1080p: 1920 x 1080
  1. format pliku zgodny z wytycznymi portalu YouTube

https://support.google.com/youtube/troubleshooter/2888402?hl=pl&ref_topic=2888648

Przesłane nagrania zostaną opublikowane na stronie www.marywilska44.waw.pl i wezmą udział w głosowaniu internautów.

 

Finał konkursu

Trzy zespoły, które uzyskają największą liczbę głosów internautów oraz dwa zespoły wybrane przez jury, przejdą do kolejnego etapu konkursu i wystąpią na scenie IV Festiwalu Disco Polo walcząc tym samym o tytuł Najlepszego Młodego Talentu Sceny Disco Polo MARYWILSKA 44 oraz nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł brutto.

Więcej informacji o konkursie w regulaminie IV edycji Przeglądu Młodych Talentów MARYWILSKA 44 na stronie www.marywilska44.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj