Sławomir lepszy od Luisa Fonsiego? Polacy są zachwyceni jego występem

0
597
Sławomir lepszy od Luisa Fonsiego? Polacy są zachwyceni jego występem
Foto: Damian Klamka / East News

Sławomir poradził sobie na Sylwestrze z Dwójką lepiej niż międzynarodowy gwiazdor Luis Fonsi? Na to wygląda! Wykonanie „Despacito”, chociaż przyciągnęło najwięcej widzów, okazało się rozczarowaniem. Co innego można powiedzieć o Polaku.

Sylwester z Dwójką pozostawił swoją konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o oglądalność. Z danych Nielsena wynika, że imprezę oglądało najwięcej telewidzów – średnio 4,7 mln, a w szczytowym momencie aż 6,7 mln. Sylwestrową Moc Przebojów na czterech kanałach Polsatu łącznie oglądało średnio 2,6 mln osób, a warszawska impreza w TVN miała 1,4 mln oglądających.

Największą gwiazdą zakopiańskiej imprezy Telewizji Polskiej był Luis Fonsi, który wykonał największy hit ostatnich miesięcy, „Despacito”. W internecie od razu rozpętała się burza: „Playback aż boli!”, „Playback, można tutaj porównać momenty oddalania mikrofonu od ust do występu Zakopower. Przy „Pójdę boso” było wyraźnie słychać gorszy dźwięk, a tutaj macha mikrofonem w każdą stronę i nic”, „Brak szacunku dla fanów i słuchaczy… Uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę, a leci z takiego perfidnego playbacku” – grzmieli fani. Mimo wszystko jego występ oglądało prawie 7 mln osób.

Drugim występem co do oglądalności był koncert Sławomira. Zachwycił Polaków wykonaniem „Miłości w Zakopanem” wraz z Kayrą. Internauci twierdzą, że poszło mu dużo lepiej niż Fonsiemu, bo zaśpiewał na żywo i zachęcił widzów do zabawy. „Świetna jest ta piosenka! Tak się przy niej bawiłem!”, „Sławomir dał czadu” – to tylko niektóre komentarze pod występem Sławomira.

Naprawdę wypadł lepiej od Luisa Fonsiego?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here