Sławomir i Kajra o swojej miłości

0
646
Sławomir i Kajra o swojej miłości
Kajra i Sławomir poznali się w USA /AKPA

Po występie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem kariera Sławomira nabiera jeszcze większego rozpędu.

„Gwiazda rock polo” Sławomirto muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach „Blondynka”, „Hotel 52”, „Piąty stadion” i „Prosto w serce”. W muzycznych próbach Sławomirowi towarzyszy żona Kajra(Magdalena Kajrowicz znana z seriali „M jak miłość”, „Na krawędzi” i „Chichot losu”).

Sławomir i Kajra mają 2-letniego syna Kordiana.

W rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” żona Sławomira zdradziła, że swojego przyszłego męża poznała w Stanach Zjednoczonych.

„Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku” – opowiada Magdalena Kajrowicz.

Dodała również, że Sławomir za zamówione pierogi zapłacił swoją całą tygodniówką. Później przychodził do baru, aby prosić o jedzenie, ponieważ nie miał już pieniędzy.

Szeroka publiczność poznała Sławomira na początku 2014 r., kiedy to zaprezentował swój pierwszy utwór „Megiera”. Niemal rok później pojawił się teledysk do tego nagrania (z udziałem m.in. Ewy Kasprzyk), który ma już ponad 31 mln odsłon.

Jesienią 2016 r. wokalista wziął udział w „Tańcu z gwiazdami”(wówczas na świat przyszedł jego syn), a wiosną 2017 r. w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Ub. r. to również premiera debiutanckiego albumu „The Greatest Hits”, który promował singel „Miłość w Zakopanem”. To właśnie do tego nagrania bawili się piłkarze w szatni po zwycięstwie nad Czarnogórą, które dało Orłom Adama Nawałki awans na mistrzostwa świata, które w 2018 r. odbędą się w Rosji.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here