Radek Liszewski (Weekend) chce do KSW. Mocna odpowiedź

0
1089
Radek Liszewski (Weekend) chce do KSW. Mocna odpowiedź
Radek Liszewski (Weekend) chce do KSW. Mocna odpowiedź / Materiały prasowe

„Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW” – tak na pomysł Radka Liszewskiego z discopolowej grupy Weekend odpowiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki.

Sprawa rozpoczęła się od wypowiedzi Radka Liszewskiegodla „Super Expressu”.

„Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem i złapałem na niego niezłego bakcyla. Lubię boksowanie oraz wyzwania. Gdybym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW” – powiedział lider grupy Weekend, która zrobiła furorę przebojem „Ona tańczy dla mnie” (ponad 111 mln odsłon).

41-letni wokalista ma na koncie udział w programie „Celebrity Splash!” (2015), w którym dotarł do półfinału.

Debiut w KSW ma już za sobą Popek, który jednak wcześniej w Londynie stoczył trzy walki MMA (dwie wygrał). Kontrowersyjny raper w grudniu 2016 r. w pierwszej rundzie przez nokaut techniczny został pokonany przez Mariusza Pudzianowskiego.

Na razie wygląda na to, że Radek Liszewski na występy w KSW będzie musiał poczekać. Na Facebooku odpowiedź w tej sprawie zamieścił Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

„Najpierw Panie Radosławie proponuję poćwiczyć, pojechać na małe zawody, coś wygrać, posparować z zawodowcami, a później zgłaszać chęć walki. Gdyby potrzebował Pan sparingpartnerów słyszałem, że Łukasz ‚Juras’ Jurkowski i ekipa zapraszają do klatki na sparingi. Gdyby nie wyszło tam, porozmawiam z Roberto Soldic. Na bank chętnie dociąży Pana sparingowo. Życzę powodzenia!” – napisał Lewandowski.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here