NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przełomowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!

W tym roku będziemy świadkami historycznego momentu, który zapisze się na stałe w dziejach Festiwalu oraz historii miasta Olsztyn! Tak, to właśnie w Olsz-tynie, 27 lipca 2019 roku, odbędzie przełomowa XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!

- Reklama -

0 73

- Reklama -

O zmianie miejsca Festiwalu jest bardzo głośno w mediach. Zakładam więc, że fani muzyki disco i disco polo zabukowali już noclegi w Olsztynie, mówi Robert Klatt, Dyrektor Artystyczny i Organizator OFMT.

Miasto jest bardzo przyjazne i daje znakomite możliwości organizacyjne, co jest dla nas szczególnie ważne pod kątem rozwojowym i logistycznym przy realizacji tak dużej imprezy, dodaje organizator.

Informacja o zmianie miejsca Festiwalu może być dla niektórych zaskakująca. Warto jednak podkreślić, że są pewne elementy, które pozostają niezmiennie. Mamy tu na myśli długą listę topowych polskich gwiazd muzyki disco i disco polo. W tym roku, na olsztyńskiej scenie wystąpią, m.in.: Akcent, Bayer Full, Boys, B-QLL, Classic, Claudi, D-Bomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, Power Play, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls i wielu innych. Jak się okazuje Festiwal jest „ogólnopolski” tylko z nazwy, bo wydarzenie swoimi występami uświetnią również zagraniczni artyści, których przeboje znamy z radia i z każdej dobrej imprezy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że na deskach festiwalowej sceny pojawią się największe gwiazdy muzyki pop i euro disco: Samantha Fox, i Morandi.

Przełomowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!
Foto: Materiały prasowe

Podczas wydarzenia na pewno wybrzmią ponadczasowe hity w stylu: „Touch Me (I Want Your Body)”, Nothing’s gonna stop me now”, „Save me”, „Angels” i „Kalinka”.

Jak widać XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej oferuje bogaty program artystyczny i świetną zabawę na najwyższym poziomie. Zapowiada się najbardziej roztańczona i porywająca impreza tego lata! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Przybywajcie do Olsztyna!

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Gwiazdy.wp.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.