NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Najgorętszy festiwal lata rusza już 11 lipca!

Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W 2017 roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach - w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.

- Reklama -

0 185

- Reklama -

Zeszłoroczna edycja Summer Amber Festival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, a wyjściom konkursowym towarzyszą widowiskowe koncerty. W poprzednim roku na festiwalowej scenie wystąpiły największe Gwiazdy muzyki pop i disco,  m.in. Margaret, Paulla, Sławomir czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Summer Amber Festival 2019 odbędzie się w Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Już po raz drugi sponsorem głównym imprezy jest firma LoanMe.

LoanMe to instytucja pozabankowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz szerokiej oferty pożyczek konsumenckich, spółka może pochwalić się również aktywną działalnością CSR-ową. Firma zorganizowała m.in. zbiórkę pieniężną dla hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” u boku Joanny Krupy czy liczne akcje charytatywne na rzecz schronisk dla zwierząt, osób bezdomnych i domów dziecka.

Firma LoanMe aktywnie uczestniczyła w organizacji Sumemr Amber Festival, a relacje video z poszczególnych dni można obejrzeć na kanale YouTube marki.

Summer Amber Festival 2019 odbędzie się w  pięciu miejscowościach – Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych! Wielkie otwarcie już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Premiera NewsDiscoPolo - MeGustar - Czerwona sukienka
Źródło Artykuł sponsorowany

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.