NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską na FAME MMA3. To nie wszystko!

Na ten pojedynek czekało wiele osób. Monika "Esmeralda" Godlewska zmierzyła się w Martą Linkiewicz podczas FAME MMA3. Górą w pato-walce, jak nazywali ją niektórzy, okazała się ta druga. Po wygranej obiecywała... imprezę. Tymczasem docierają do nas doniesienia na temat reakcji Małgorzaty Godlewskiej na całą tę sytuację...

- Reklama -

0 248

- Reklama -

Monika „Esmeralda” Godlewska w polskim show-biznesie pojawiła się w grudniu 2017 roku, tuż przed Bożym Narodzeniem. Wraz z siostrą Małgorzatą zaśpiewały kilka kolęd i pastorałek, a nagrania wrzuciły do internetu.

Występy przysporzyły im sporo popularności. Jak ją wykorzystują? Na różne sposoby. Esmeralda na przykład postanowiła wziąć udział w… walce MMA.

W sobotę 30 marca Godlewska zmierzyła się z Martą Linkiewicz, która „zasłynęła” chwaleniem się w sieci seksem z raperami i nazywana jest prekursorką pato influecingu. Obecnie przeszło 700 tysięcy internautów śledzi jej poczynania na Instagramie. Mogą tam zobaczyć, jak dziewczyna imprezuje i dokumentuje swój hulaszczy tryb życia.

Niektórym może się to nie mieścić w głowie, ale na tę walkę czekało spore grono osób. Na długo przed nią obie panie skutecznie podgrzewały atmosferę. Na jednej z konferencji doszło do awantury.

Esmeralda oficjalnie stwierdziła, że Linkiewicz jest dla niej nikim i że przypomina transwestytę. Tego dla Marty było za wiele. „Zamknij ten ryj. Wy*****alaj stąd” – odgryzła się Godlewskiej. Po tej „uprzejmej” wymianie zdań doszło do rękoczynów.

Walka na gali FAME MMA3 nie trwała długo. Już w pierwszej rundzie Linkiewicz sprowadziła Godlewską do parteru i zaczęła ją okładać. Wygrała przez techniczny nokaut.

Co miała do powiedzenia po zwycięstwie? „Słuchajcie, za****śćie, że to już koniec. Teraz afterpaty, będzie wóda i koks” – obiecała. Z kolei Esmeralda przyznawała, że przeciwniczka wygrała zasłużenie.

Porażka może mieć dla niej wyjątkowo gorzki smak. Ponoć jej siostra bardzo sceptycznie podchodziła do całej tej sprawy, a przegrana może tylko zaognić sytuację.

„Gosia od początku podchodziła sceptycznie do tego spotkania. Uważała, że nie pasuje to do ich wizerunku. Pokłóciły się w samolocie po tym, jak Esmeralda powiedziała jej, że bierze udział. Siostra wybaczyła jej, bo obiecywała wygraną, nawet przykładała się do treningów, porzuciła alkohol i jakieś tam używki. Miało to pomóc w karierze” – opowiada nasz informator.

A to nie wszystko! Małgorzata nie wspierała na żywo Esmeraldy. Grała w tym czasie koncert. I to ponoć za mniejszą stawkę, żeby tylko mieć wymówkę i nie jechać na Atlas Arenę, gdzie występowała siostra.

„Gosia grała koncert w warszawskim klubie. Jak dowiedziała się, że Esmeralda przegrała, wpadła w szał. Uważa, że po raz kolejny jej kariera została zniszczona i nikt już nigdy nie weźmie ich poważnie” – tłumaczy nasze źródło.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Monika "Esmeralda" Godlewska została pobita!? "Policja? Kto mi uwierzy?"
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.