Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem piosenkarki

0
Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem piosenkarki
Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) w szpitalu. Fani zaniepokojeni stanem piosenkarki / Foto: Instagram

W środę (26 czerwca) Magdalena Narożna wrzuciła zdjęcie ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, na którym widać, że w jej prawej ręce znajduje się wenflon.

Wokalistka  na razie nie zdradziła, co się stało. Nieco więcej powiedziała jednak na Instastories.

„Na razie sytuacja u mnie bez zmian, niestety. Na chwilę obecną weekend koncertowy będzie musieli odwołać, bo nie ma jakieś poprawy jeżeli chodzi o moje leczenie. Dziękuje wam za wsparcie. Jesteście wspaniali. Trzymajcie kciuki. Ja walczę i wracam do zdrowia, mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będziemy się widzieć. Może coś się zmieni, będę was informowała” – wyjaśniła.

Fani piosenkarki nie kryli swojego zaniepokojenie w komentarzach pod zdjęciem. Wszyscy liczą jednak na szybki powrót Narożnej do zdrowia.

Pobyt w szpitalu zbiegł się z informacją o rozwodzie gwiazdy disco polo z mężem Dawidem Narożnym.

„Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym… Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia!” – czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

!!!Ważna informacja od Madzi i Dawida!!! "Witajcie 😉 Długo czekaliśmy z ta informacją .. ale męczą nas ciagle pytania … Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli . Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas 🙂 Dawid i Madzia :)" – Info: Facebook Piękni i Młodzi

Post udostępniony przez Piękni i Młodzi – Fanpage (@piekni.imlodzi.fanpage)

Dorobek grupy Piękni i Młodzi obejmuje płyty „Niewiara” i „Tak już bez ciebie” oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największe przeboje to „Ona jest taka cudowna” (ponad 73 mln odsłon), „Kocham się w tobie” i „Tak już bez ciebie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj