Kuba Kusiński z zespołu Playboys miał wypadek samochodowy

0
350
Kuba Kusiński z zespołu Playboys miał wypadek samochodowy
Kuba Kusiński z zespołu Playboys miał wypadek samochodowy / Foto: MW Media

Kuba Kusiński, perkusista discopolowego zespołu Playboys, w Nowy Rok uległ wypadkowi samochodowemu spowodowanemu przez pijanego kierowcę. Muzyk trafił do szpitala i aktualnie nie może występować z zespołem. Teraz w rozmowie z serwisem Fakt24.pl opowiada o szczegółach zdarzenia.

Do wypadku doszło po sylwestrowym koncercie Playboys w Starachowicach. Kusiński wraz ze swoją partnerką wracali do domu samochodem; reszta zespołu pojechała busem. – Jechaliśmy jakieś 30 km/h. Na chwilę odwróciłem się do Marleny, a potem zobaczyłem błysk i w ostatniej chwili uderzyłem w deskę rozdzielczą samochodu – wspomina w rozmowie z serwisem Fakt24.pl.

W samochód muzyka uderzyło auto, którym jechało pięć osób – wszyscy, łącznie z kierowcą, pod wpływem alkoholu. Kusiński określa prowadzącego w mocnych słowach. „Jeśli ktoś siada za kierownicę mając 2,5 promila we krwi, to dla mnie to jest morderca” – mówi.

Kusiński ucierpiał na tyle mocno, że trafił do szpitala. Teraz czeka go rehabilitacja odcinka szyjnego kręgosłupa, nie wiadomo jednak, czy będzie ona w pełni skuteczna. „Całe życie będę odczuwał bóle” – twierdzi perkusista.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here