NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Gwiazdor disco polo nazwał dziecko imieniem swojego zespołu

Sebastian Zys, wokalista disco polo, dał swojemu nowo narodzonemu dziecku bardzo nietypowe imię. Pochodzi ono od… nazwy jego zespołu. Piosenkarz przyznał, że to oficjalne jedyne dziecko w Polsce z takim imieniem.

Gwiazdor disco polo nazwał dziecko imieniem swojego zespołu / Foto: YouTube
0 162

- Reklama -

Syn gwiazdy disco polo nazwany imieniem jego zespołu

Sebastian Zys pochwalił się swoim dzieckiem na Facebooku. Urodził mu się syn. Nadał mu bardzo niecodzienne imię – Sebi. Pochodzi ono od… nazwy zespołu disco polo, w którym świeżo upieczony ojciec śpiewa, Mr. Sebii.

Wokalista przyznał, że żadne dziecko w Polsce oficjalnie nie nosi takiego takiego imienia.

– W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys. Mam nadzieję, że wam się podoba – napisał Zys w mediach społecznościowych. Chłopiec przyszedł na świat 5 czerwca w Łodzi.

Artysta podziękował też fanom za „wyrozumiałość i docenienie”. Może to się wydawać zaskakujące, ale podoba im się imię dziecka. „Szczęście i imię po tatusiu, też pewnie będzie śpiewać disco polo za parę lat, tata go nauczy”, „Ma piękne imię wykonawcy utworów które kocham oraz oryginalne i niepowtarzalne imię po tacie. Rośnij zdrowo, mały Sebciu, na pociechę rodzicom i rodzinie” – piszą w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Źródło Gwiazdy.wp.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Mejk - Koty

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.