NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Godlewskie kłócą się na Instagramie! „Jesteś kłamczucha”

Monika-Esmeralda i Małgorzata Godlewskie opublikowały filmiki na Instagramie, na których obrzucają się błotem.

- Reklama -

0 164

- Reklama -

Kilka dni temu siostry miały lecieć na walentynkowy koncert do Amsterdamu. Na pokładzie samolotu doszło między nimi do awantury i szarpaniny, co wzbudziło niemałe zażenowanie wśród pasażerów.

Ostatecznie samolot musiał zawracać, a siostry Godlewskie zostały wyprowadzone przez Straż Graniczną.

W Holandii zjawiła się tylko Małgorzata, jej siostra Monika-Esmeralda wylądowała w szpitalu, skąd nagrała filmik, na którym oskarżyła siostrę o… kradzież.

„Gosia jest osobą, dla której liczy się tylko ona. W chwili obecnej nie mam zamiaru z nią rozmawiać. Nie będę ukrywać – z YouTube’a zarobiłyśmy dużo pieniędzy, a Gosia nie chciała oddać moich pieniędzy. Nie zadaję się z fałszywymi osobami, dla których liczą się tylko pieniądze. Jej komórki mózgowe przestają istnieć i zanikają” – mówiła Monika-Esmeralda Godlewska.

Na odpowiedź siostry nie trzeba było długo czekać. Przebrana za pielęgniarkę Małgorzata nagrała filmik, na którym także zaatakowała siostrę, stwierdzając m.in., że nie szanuje ludzi i myśli tylko o pieniądzach.

„Kochani, jest chwilę po 6, zaraz trafiam na dyżur. Kariera faktycznie uderzyła mi do głowy, dlatego przez następne kilkanaście godzin będę pomagać ludziom, by jak najszybciej mogli dojść do siebie po ciężkich wypadkach. Oczywiście kocham to i to szanuję.

Po drugie nie szanuję ludzi, dlatego przez cały dzień będę robić wszystko, by doszli do siebie w jak najlepszych, komfortowych warunkach.

Po trzecie, myślę tylko o pieniądzach, dlatego przez ostatni rok wspomagałam wielokrotnie siostrę wyższymi kwotami niż te, o których wspomina.

I po czwarte, jestem oczywiście nieodpowiedzialna, dlatego osobie z problemami nie pozwalałam upijać się przed pracą, a po awanturze i wyproszeniu z samolotu kupiłam bilet za dodatkowe pieniądze, by dotrzymać zobowiązań. Jestem nieodpowiedzialna. Buziaki, miłego dnia wam życzę”.

Pod nagraniem pojawił się wpis Moniki-Esmeraldy: „Powinnaś dodać, że jesteś kłamczucha i zamiast śpiewać powinnaś grywać w filmach. Aktorka z ciebie pierwsza klasa”.

Godlewskie kłócą się na Instagramie! „Jesteś kłamczucha”
5 (100%) 1 głos[y]

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Premiera NewsDiscoPolo - Siostry Godlewskie - Jezus Malusieńki
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Tomasz Niecik - Gdzie ci herosi

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.