NewsDiscoPolo.info
Najlepszy portal o muzyce Disco Polo

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ewelina i jej córka wyszły ze szpitala. Zamiast Daniela odebrała je Danuta Martyniuk i teściowa

Zenon Martyniuk (49 l.) i jego żona Danuta, mimo ostatnich nieprzyjemnych zawirowań, są bardzo szczęśliwi. Niedawno po raz pierwszy zostali dziadkami. Pani Danusia i teściowa Daniela odebrały ostatnio Ewelinę i wnuczkę ze szpitala. A gdzie podział się Daniel? Nie pofatygował się, by odebrać ukochaną i córkę... Skandal?

- Reklama -

0 337

- Reklama -

12 lutego Daniel i Ewelina, świeżo upieczeni małżonkowie, po raz pierwszy zostali rodzicami. Dobrą nowinę przekazał szczęśliwy tata. W filmiku na InstaStory niejako odniósł się także do ostatnich wydarzeń, o których rozpisywały się media.

Przypomnijmy, że początek roku nie był łatwy dla niego i żony. Po kłótni syn „króla disco polo” wyjechał z Podlasia, a w internecie publikował kontrowersyjne wpisy, w których nie szczędził gorzkich słów Ewelinie i jej rodzicom.

Okazuje się, że po narodzinach córki, między nim a ukochaną chyba się poprawiło. „Jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę. A wy nie macie pojęcia tak naprawdę, jaka jest prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyła. Ale was to nawet nie powinno interesować. Pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko” – tłumaczył Daniel.

Na kolejnym nagraniu ostro wypowiadał się na temat teściowej. „Cześć, właśnie jadę do hotelu po odwiedzinach Eweliny. Oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców, w szczególności do jej mamy. Natomiast z Eweliną zgodni byliśmy co do umieszczenia filmu i zdjęcia. Mojej mamie także wszystko pasowało, wszystkim wszystko pasuje, ale jest jedna osoba – pani Bogusia. Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu?” – mówił.

Wygląda na to, że nie ma zamiaru zakopać wojennego topora. Gdy Ewelina wraz z córką opuszczały szpital, nie czekał na nie. Odebrały je za to teściowa i Danuta Martyniuk. Później całą czwórką pojechały do domu rodzinnego Eweliny. Po Danielu nie było ani śladu. Wiadomo, że ukochaną i dziecko odwiedził wcześniej, a następnie zatrzymał się w hotelu.

Konflikt z teściami to nie jedyne zmartwienie. Spór toczy się także wokół imienia dla nowo narodzonego dziecka. Daniel chce nazywać dziewczynkę Noemi, a Ewelinie podoba się imię Laura. Czy małżonkowie dogadają się w tej ważnej sprawie?

 

Oceń wpis

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami dnia? Polub nas na Facebooku!

Zobacz również:  Syn Zenka Martyniuka krytykuje polską szkołę: Nie wiem, po co tam chodzić
Źródło Pomponik.pl

Jeśli lubisz muzykę disco polo to nie możesz przegapić żadnej informacji.

Może ci się spodobać również

loading...
TELEDYSK TYGODNIA

Tomasz Niecik - Gdzie ci herosi

Zostaw swój komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.