Esmeralda Godlewska zabrała głos w sprawie Bieniuka! Ujawnia zaskakujące fakty!

0
Esmeralda Godlewska zabrała głos w sprawie Bieniuka! Ujawnia zaskakujące fakty!
Esmeralda Godlewska zabrała głos w sprawie Bieniuka! Ujawnia zaskakujące fakty!

Afera związana z zatrzymaniem Jarka Bieniuka rozgrzała media do czerwoności. Przypomnijmy, że były piłkarz i ojciec dzieci nieżyjącej już Ani Przybylskiej został zatrzymany przez policję z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

„Modelka” Sylwia Sz. oskarżyła go o gwałt i odurzenie środkami psychotropowymi.

Gwiazdy i znajomi Jarka nie wierzą w te zarzuty i zapewniają o jego niewinności.

Niespodziewanie głos w sprawie zabrała… Esmeralda Godlewska. Kontrowersyjna celebrytka stanęła murem za sportowcem. Na kobiecie nie zostawiła suchej nitki, nazywając ją wprost „prostytutką”!

„Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzna, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie … miał chwile załamania – nikt z nas nie jest super bohaterem” – wyznaje Esmeralda, ale nie zdradza, w jaki sposób próbowała mu wówczas pomóc.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Esmeralda👑 (@esmeralda_godlewska)

Esmeralda postanowiła zdemaskować prawdziwe zamiary Sylwii Sz.!

„Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą,, ofiarę” oraz jej współpracowników aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta . To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem.. w tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci… ludzie nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce, liczącej na pieniądze od tego poczciwego człowieka” – grzmi Esmeralda.

Godlewska nie zostawia na kobiecie suchej nitki.

„Znana na cale pomorze …Chce pogrążyć tego mężczyznę ! Stop! #sylwiasz do więzienia za sutenerstwo i wyimaginowane zdarzenia w twojej głowie, to nie może zostać bez ukarana tej kobiety, która nawet niepełnoletnie, nieświadome dziewczyny z Np. Ukrainy zmusza do seksu. Wybitnie… bezczelnie..
Dla niej liczy się tylko pieniądz. Jesteś zerem. Jarek jesteśmy z Tobą” – pisze Godlewska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj