DiscoAttack już w listopadzie

0
276
DiscoAttack już w listopadzie
DiscoAttack już w listopadzie
Kolejna edycja najlepszego festiwalu w Polsce odbędzie się już 12 listopada w Katowickim Spodku. DiscoAttack w poprzedniej edycji cieszyło się wielką popularnością, a na miejsce przybyło dziesiątki tysięcy fanów muzyki Disco Polo. Tym razem na scenie przed gorącą publicznością zaprezentują się największe gwiazdy sceny: Akcent, Weekend, M.I.G, After Party, Piękni i Młodzi, Andre i wiele więcej ciekawych artystów. Razem z nimi zaśpiewamy największe przeboje: Miód Malina, Ale Ale Aleksandra, Wyśmienicie, Jedno Słowo, Bananowa Agnieszka, ona tańczy dla mnie czy pszczółka maja. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Miło nam jest poinformować, że portal NewsDiscoPolo objął oficjalnie patronat medialny nad tym wydarzeniem.
Wszystkich z tego miejsca serdecznie zapraszamy do spodka, a ten kto nie może być na miejscu to zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie następnego dnia pojawią się filmiki oraz zdjęcia.
DiscoAttack już w listopadzie
Zachęcamy również do śledzenia naszego portalu, ponieważ niebawem odbędą się konkursy związane z tegorocznym DiscoAttack.

 

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here